Травмонебезпечні зимові фактори

«Зимовий травматизм» окрім тимчасової непрацездатності може призвести до інвалідності. Pазвичай падають через «вкриті льодовим панциром» тротуари. Ожеледиця з'являється першочергово, як правило, на ділянках (мостах, покритті ділянок доріг та вулиць), що проходять поблизу рік, каналів, боліт, озер та інших водойм).

15:05 31.01.2024

Звіт дільничного офіцера поліції Ольгопільської територіальної громади перед населенням за 2023 рік

30 січня 2024 р. про пророблену роботу за 2023 рік прозвітував дільничний офіцер поліції Ольгопільської територіальної громади, майор поліції - Олег Миколайович Гончар.

16:01 30.01.2024

Вакантна посада

КОМУНАЛЬНА УСТАНОВА «ІНКЛЮЗИВНО – РЕСУРСНИЙ ЦЕНТР» Ольгопільської сільської ради

10:28 29.01.2024

Депутати Вінницької обласної Ради дали старт обласному  конкурсу «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ»

Вячеслав Соколовий провів  позачергову 49 сесію Вінницької обласної Ради. Депутати ухвалили рішення «Про конкурс Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» у 2024 році».

10:16 29.01.2024

Хвилиною мовчання, молитвою та запаленими свічами вшанували жертв Голокосту

Пам’ять мільйонів неоплаканих і невідспіваних, похованих без труни й молитви, позбавлених власної могили й шани вшановуємо сьогодні, 27 січня, у Міжнародний день пам’яті жертв Голокосту…

12:37 27.01.2024

Увага: шукаємо патронатних вихователів!

Служба в справах дітей Ольгопільської сільської ради шукає для роботи патронатними вихователями сім’ї, які готові в своїх домівках доглядати за дітьми, що  потребують соціального захисту.

09:48 27.01.2024

Звернення голови Ольгопільської громади з нагоди Міжнародного дня пам’яті жертв Голокосту

Шановні земляки! 27 січня – скорботна дата. У цей день Україна разом зі всією світовою спільнотою вшановує пам’ять жертв Голокосту ‒ однієї з найстрашніших та найжорстокіших сторінок історії людства ХХ сторіччя.

09:13 27.01.2024

Повна перевірка декларації: як розраховується розмір недостовірних відомостей?

Національне агентство з питань запобігання корупції (НАЗК) здійснює перевірки декларацій за новим ризик-орієнтованим підходом, який дозволить підвищити ефективність проведених повних перевірок декларацій силами уповноважених осіб НАЗК.

08:13 24.01.2024