Звітувала культура громади

15 січня 2024 р. Ольгопільська територіальна громада здала річну звітность про роботу закладів культури в 2023 році в управління культури та креативних індустрій Департаменту гуманітарної політики Вінницької обласної військової адміністрації.

15:03 16.01.2024

Україна переходить на європейську систему сертифікації продовольства: що передбачено

В умовах військової агресії рф проти України швидких обертів набрав процес євроінтеграції та адаптації законодавства Європейського Союзу, зокрема, щодо відповідності вимогам Євросоюзу продовольчої продукції, яка йде на внутрішній і зовнішній ринки, про це інформує Комітет Верховної Ради з питань аграрної та земельної політики.

08:47 16.01.2024

У 2024 році поновлюється право на проведення індексації зарплати: Держпраці

Пунктом 3 Прикінцевих положень Закону «Про Державний бюджет України на 2023 рік» було призупинено дію Закону «Про індексацію грошових доходів населення» у 2023 році, нагадали фахівці Східного міжрегіонального управління Державної служби України з питань праці.

08:45 16.01.2024

Збір на передову!

До уваги жителів Ольгопільської ТГ! 10 січня 2024 р. о 9-00 годині ранку у селі Ольгопіль відбудеться благодійний концерт-збір на підтримку земляків-військовослужбовців, які тримають оборону від рашистської навали на передовій.

16:11 10.01.2024

Євгена Бережного нагородили медаллю «За військову службу Україні»

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов’язку, Указом Президента України,  військовослужбовця - Бережного Євгена Сергійовича посмертно нагороджено медаллю «За військову службу Україні».

11:53 10.01.2024

Радіаційний фон в населених пунктах області за тиждень

За даними ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» за період 01.01.2024р. по 08.01.2024р. виконано 297 вимірів радіаційного фону в населених пунктах області. Показник становить від 0,11мкЗв/год до 0,17мкЗв/год, що не перевищує  багаторічний фоновий рівень.

10:10 09.01.2024

Як діяти при втраті ґаджету – поради кіберполіції

Смартфон чи планшет – це ключ до приватних даних користувача. У разі його втрати діяти треба негайно, аби зловмисники не встигли скористатися банківськими або конфіденційними даними у своїх схемах.

09:30 08.01.2024

ТОП-10 порушень у деклараціях

Тривають кампанії декларування за 2021-2023 роки. НАЗК проаналізувало порушення, яких допускаються декларанти при заповненні декларацій, інформує НАЗК. Найпоширенішими з них є:

15:04 05.01.2024

Подарунки для малечі громади від поліції

З нагоди новорічно-різдвяних свят ювенальним інспектором Гайсинського районного управління поліції Надією Розвод, спільно з фахівцем із соціальної роботи Центру надання соціальних послуг Ольгопільської сільської ради Ганною Олійник було відвідано сім’ї, які опинились в складних життєвих обставинах.

10:23 05.01.2024