Водохреща без трагедій

19 січня всі православні християни відзначатимуть одне з головних свят – Водохреща. Здавна вважається, що купання на Водохреща сприяє зціленню від різних недуг.

15:22 18.01.2023

Як діяти у разі обвалу будівлі під час вибухів

Після ракетної атаки ворога на багатоповерховий  житловий будинок  у місті Дніпро, Навчально-методичний центр ЦЗ та БЖД Вінницької області нагадує всім прості правила, які можуть врятувати життя у найважчих і найскладніших ситуаціях.

09:31 18.01.2023

Що варто знати про правила мінної безпеки для дітей?

Діти пізнають світ через дотик, смак, аромат та вигляд. Однак зараз їхня допитливість може бути дуже небезпечною. Адже на території України ще триває розмінування і є багато залишків нерозірваних боєприпасів. Саме тому важливо навчити дітей не чіпати незнайомі речі та не гуляти у парках, лісах, полях чи інших місцях, де можуть бути міни, - повідомляє Вінницька ОВА.

16:40 17.01.2023

Демівські школярі посівали на Перемогу

14 січня учні Демівської гімназії привітали односельчан з Новим Роком. Посівали на перемогу, добро, щастя, достаток, затишок в кожній оселі. Зібрані кошти в сумі 2370 грн. будуть передані на потреби ЗСУ, - написала у Фейсбуці гімназія.

10:08 17.01.2023

Поліцейські затримали п’ятьох членів злочинного угрупування, які спеціалізувались на викраденні кабелю телефонного зв’язку однієї з телекомунікаційних компаній України

Лише за один раз п’ятеро затриманих змогли дістати з-під півтораметрової глибини понад 300 метрів мідного кабелю, вартість якого становить майже 100 тисяч гривень. Трьох крадіїв затримали 11 січня безпосередньо на місці злочину, в полі поблизу села Червоне Гайсинського району. Ще двох, яким вдалось втекти на автомобілі з місця події, оперативники розшукали згодом.

10:01 17.01.2023

ШАХИ ЄДНАЮТЬ

14-15 січня народний депутат України Геннадій Вацак у місті Могилів-Подільський організував благодійний захід – відкритий Кубок з шахів.  Близько 70 учасників взяли участь у змаганнях. Прибули спортсмени не лише з Вінницької області, а й з Одеської, Хмельницької, Київської, Запоріжжя, Закарпаття.

13:29 16.01.2023

Форс-мажор: факт, який потрібно доводити чи універсальна індульгенція

Останні роки Україна живе в стані перманентного форс-мажору (обставин непереборної сили): АТО, COVID, повномасштабне вторгнення російської федерації, а тому судова система мала достатньо часу для дослідження форс-мажору, як правового інституту і напрацювання єдиної практики з питання його застосування.

11:25 16.01.2023