Дата: від до Скинути

Процедури і форми участі територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення

Ольгопільська сільська рада повідомляє, що процедури і форми безпосередньої участі територіальної громади у вирішенні питань місцевого значення визначені та прописані в Статуті Ольгопільської сільської територіальної громади, який затверджений Рішенням 29 сесії 8 скликання Ольгопільської сільської ради від 18 квітня 2023 р. №629, а саме:

09:17 30.06.2023

Рада директорів МВФ завершила перший перегляд програми розширеного фінансування для України (EFF)

Джерело: Урядовий портал. 29 червня Рада директорів Міжнародного валютного Фонду завершила перший перегляд програми розширеного фінансування для України (Extended Fund Facility - EFF).

08:39 30.06.2023

Які послуги можуть одержати люди, які звернуться до бюро правової допомоги?

Насамперед проконсультуватися з юристом з конкретного правового питання або ж отримати роз’яснення законодавства чи фахову пораду щодо певних документів, які надали юристу на розгляд; допомогу в написанні скарг, заяв або інших непроцесуальних документів; за умови приналежності клієнта до визначених законодавством категорій осіб – і вторинну правову допомогу, тобто поміч у складанні процесуальних документів та представництво інтересів клієнта в суді.

10:26 29.06.2023

Щоб канікули були безпечними

Щоб вберегти дітей, підлітків і молодь, а також нагадати їм алгоритми дій у разі виникнення небезпечної ситуації, Дитячий фонд ООН (ЮНІСЕФ) спільно з Державною службою України з надзвичайних ситуацій (ДСНС) запускають новий тренд — відпочивати безпечно.

15:48 28.06.2023

Микола Савченко: Миру та спокою нашій благословенній Україні

Сьогодні, 28 червня наша країна відзначає велике державне свято – День Конституції України. Конституція увійшла у суспільне життя як головний оберіг державності і демократії, гарант незалежності і соборності України.

14:59 28.06.2023