Компенсація за знищені об'єкти нерухомого майна

22 травня 2023 року набрав чинності Закон № 2923-IX «Про компенсацію за пошкодження та знищення окремих категорій об'єктів нерухомого майна внаслідок бойових дій, терористичних актів, диверсій, спричинених збройною агресією Російської Федерації проти України,

08:21 20.06.2023

Субвенція з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб

2 червня 2023 року Кабінетом Міністрів України прийнято постанову № 559 «Про затвердження Порядку та умов надання у 2023 році субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на створення мережі спеціалізованих служб підтримки осіб, які постраждали від домашнього насильства та/або насильства за ознакою статі».

16:31 19.06.2023

Увага! Важлива інформація!

Шановні жителі та гості Ольгопільської громади! У непростий час живемо, наші незламні захисники та захисниці боронять рідну землю від загарбника не передовій, на жаль деякі з них вже ніколи не повернуться до рідної домівки і потрібно бути вдячними їм усім, показувати свою шану словом і ділом.

16:07 19.06.2023

Опрацьовували механізм взаємодії протидії торгівлі людьми

13-14 червня у  Гайсинській районній військовій адміністрації проведено тренінг із залученням фахівців Вінницького району щодо посилення функціювання НМВ (національного механізму взаємодій) та виконання законодавства у сфері протидії торгівлі людьми.

15:09 15.06.2023

Як підвищення тарифу на оплату послуг за користування електроенергією вплине на розмір субсидій? - брифінг начальника ГУ ПФУ у Вінницькій області Олени Корчаки

Джерело : Вінницька ОВА Як підвищення тарифу на оплату послуг за користування електричною енергією вплине на розмір субсидій? Чи потрібно додаткове звернення громадян для перерахунку виплат  у зв’язку зі зміною тарифу?

10:08 15.06.2023

На Вінниччині обговорили комплексну регіональну програму підтримки внутрішньо переміщених осіб на 2023-2027 роки

Перший заступник Начальника ОВА Наталя Заболотна провела перше засідання Координаційного центру підтримки цивільного населення при обласній військовій адміністрації.

10:07 15.06.2023

Правила поведінки на воді

Вода є найціннішим даром природи. Це чудодійний засіб оздоровлення. Купання дає людині фізичне й моральне задоволення, допомагає позбутися стресів. Літній відпочинок на воді приємний та корисний для дорослих та дітей. Однак, перебуваючи на водних об’єктах, завжди необхідно пам’ятати, що основними умовами безпеки є:

09:23 15.06.2023