Громадське слухання

22 червня 2023 року о 10 годині в будинку культури Ольгопільської сільської ради відбулось громадське слухання щодо перейменування вулиці Центральна в с. Ольгопіль на вулицю Віталія Олійника.  Участь у громадському слуханні взяли всі бажаючі.

15:47 23.06.2023

Як і коли приймати калій йодид

При аваріях на ядерних об’єктах може виділятися радіоактивний йод (I-131). При надходженні в організм він вибірково накопичується в щитоподібній залозі і спричиняє її опромінення й ураження. Єдиний препарат для ефективного запобігання радіаційному ураженню щитоподібної залози містить калій йодид (КЙ), - інформує МОЗ України.

10:58 23.06.2023

БЕЗПЕКА ДІТЕЙ НА ДОРОЗІ

В зв’язку з зростанням інтенсивності вуличного руху та випадків дорожньо-транспортних пригод за участю дітей служба у справах дітей Ольгопільської сільської ради наголошує про необхідності дотримання безпеки на дорозі, заборони ігор дітей на проїжджій частині дороги.

08:34 23.06.2023

ДІЇ В ЗОНІ РАПТОВОГО ЗАТОПЛЕННЯ

Вночі 6 червня війська рф підірвали греблю Каховської ГЕС. Станція відновленню не підлягає. На Херсонщині тривають рятувальні роботи,  евакуація населення з місць затоплення та пошук зниклих людей. Особливо складна ситуація на тимчасово окупованих територіях, де загарбники залишили людей без всякої допомоги.

14:59 22.06.2023

Допомога Херсонщині від Ольгопільщини

У зв’язку з терактом, який здійснила російська федерація 06.06.2023року на Каховській ГЕС, Ольгопільська сільська рада задля надання допомоги жителям Херсонської області, яка найбільш потерпіла від підтоплень, на доручення голови Вінницької ОВА Сергія Борзова та голови Гайсинської РВА Людмили Головашич, надала бензопилИ, масла червоне та мінеральне, мітли, лопати підборні, рукавиці, мішки й інші товари.

08:46 22.06.2023

ОГОЛОШЕНО КОНКУРС З ВІДБОРУ ПСИХОЛОГІВ

Відповідно до наказу Координаційного центру з надання правової допомоги (далі – Координаційний центр) від 15 травня 2023 року № 235- аг «Про проведення конкурсу з відбору психологів, які можуть залучатися до кримінальних проваджень за участю малолітніх, неповнолітніх осіб через регіональні центри з надання безоплатної вторинної правової допомоги»,

14:43 20.06.2023