Демівка попрощалась з захисником

Сьогодні, 14 грудня, у с. Демівка Ольгопільської територіальної громади поховали захисника України, солдата - навідника аеромобільного батальйону - Бережного Євгена Сергійовича.

16:04 14.12.2022

Народ та Президент України стали лауреатами премії Сахарова

Хоробрий народ України, представлений Президентом Володимиром Зеленським, обраними лідерами та громадянським суспільством, отримав премію за свободу думки імені Сахарова, яка є найвищою відзнакою Європейського Союзу за досягнення у правозахисній діяльності.

15:38 14.12.2022

Звернення голови громади з нагоди Дня вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС

Сьогодні, 14 грудня,  ми дякуємо самовідданим ліквідаторам наслідків Чорнобильської катастрофи та вшановуємо світлу пам’ять тих, хто віддав своє життя, рятуючи людей від радіації.

09:53 14.12.2022

Водії та пішоходи – неухильне дотримання правил дорожнього руху зберігає життя

Із початком зими та частими погодними змінами (сильні тумани, дощ, сніг, ожеледиця на проїзній частині), на жаль, значно зросла кількість ДТП. Лише минулого тижня на автошляхах Гайсинського району сталися три смертельні автопригоди.

09:44 13.12.2022

Ольгопільська громада понесла непоправну втрату

Захищаючи нашу рідну Батьківщину від російських окупантів, у бою під селищем Курахове Донецької області загинув наш земляк, житель Ольгопільщини, демівчанин, -  Бережний Євген Сергійович (17.08.1985 року народження).

08:50 13.12.2022

З нагоди Дня місцевого самоврядування

Сьогодні, 12.12.2022 р., в Ольгопільській сільській раді відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня місцевого самоврядування, яке в Україні відзначають 7 грудня.

14:28 12.12.2022

Щотижнева нарада

Сьогодні, 12 грудня, голова Ольгопільської сільської ради Микола Анатолійович Савченко провів чергову щотижневу нараду за участі керівників структурних підрозділів.

10:25 12.12.2022