Українські підручники онлайн

МОН повідомляє, що на порталі Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» розміщено електронну бібліотеку, яка налічує 1 335 підручників і посібників. Зокрема, електронні версії підручників для закладів загальної середньої освіти з 1-го до 11-го класу з усіх предметів, різних видань, для корінних народів, національних меншин та осіб з особливими освітніми потребами тощо, - повідомляє відділ освіти ім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради.

13:45 28.12.2022

ТРИВАЛІСТЬ КОМЕНДАНТСЬКОЇ ГОДИНИ ПІД ЧАС НОВОРІЧНИХ ТА РІЗДВЯНИХ СВЯТ – НЕ ЗМІНЮВАТИМЕТЬСЯ

Шановні жителі та гості Гайсинського району, нагадуємо, що у Вінницькій області з 24.00 год до 05.00 год продовжує діяти комендантська година. Громадянам заборонено перебувати на вулицях та громадських місцях. Виключення – дорога до найближчого укриття у разі тривоги.Працівники поліції мають право затримувати порушників встановлених обмежень, перевіряти їх документи, речі, транспортні засоби. А в разі необхідності доставляти їх до підрозділів поліції.

09:30 27.12.2022

Військовозобов’язані ВПО: чи потрібно ставати на облік у військкоматі й хто звільняється від мобілізації?

Якщо вам від 18 до 60 років, ви покинули свою домівку і є військовозобов’язаними, маєте стати на військовий облік за новим місцем фактичного проживання. Зробити це потрібно протягом 7 днів після приїзду.

15:17 26.12.2022

Уряд розподілив обсяг освітньої субвенції на 2023 рік, а також змінив порядок та формулу розподілу

23 грудня Кабінет Міністрів України розподілив освітню субвенцію з держаного бюджету на 2023 рік між місцевими бюджетами, а також вніс зміни до Порядку та умов надання освітньої субвенції та Формули розподілу освітньої субвенції.

09:32 26.12.2022

Громади отримали повноваження щодо контролю  за використанням земель

Громади отримали повноваження щодо контролю за використанням земель

23 грудня Кабінет Міністрів України прийняв постанову, яка надає виконавчим органам сільських, селищних, міських рад повноваження з визначення розміру шкоди, заподіяної внаслідок самовільного зайняття земельних ділянок, використання земельних ділянок не за цільовим призначенням, псування земель, порушення режиму, нормативів і правил їх використання.

09:25 26.12.2022

Голова громади взяв участь в онлайн-нараді з віцепрем’єркою Іриною Верещук

У рамках візиту 24.12.2022 р. віцепрем’єрка І. Верещук провела наради з керівництвом області, територіальних громад та представниками міжнародних гуманітарних організацій. У нарадах взяв участь Начальник ОВА Сергій Борзов.

09:22 26.12.2022