Генератор в кожній школі Ольгопільської громади

Через терористичні обстріли енергетичної інфраструктури, країна-терорист росія намагається шантажувати нашу країну і звичайних українців відсутністю світла, тепла і води. Поки наші Захисники і Захисниці відбивають ворожі атаки, ми намагаємося попіклуватися про всебічний гармонійний розвиток підростаючого покоління – тих, хто рухатиметься у напрямку демократичного європейського майбутнього України, інфоромує відділ освіти, сім'ї, молоді, спорту, культури і туризму Ольгопільської сільської ради.

14:30 22.12.2022

Привітання голови Ольгопільської ТГ з Днем енергетика України

22 грудня - День енергетика України. У 2022 році під час повномасштабної війни праця енергетиків особливо важлива, адже ворог регулярно обстрілює енергетичну інфраструктуру. Українські енергетики щодня здійснюють подвиг, подаючи електрику до будинків навіть під обстрілами.

11:58 22.12.2022

Українці на Укрпошті зможуть отримати енергозберігаючі LED-лампи безкоштовно

З нового року кожен повнолітній українець зможе безкоштовно на Укрпошті отримати 5 світлодіодних ламп на заміну старих ламп розжарювання. Про це повідомила міністр економіки України Юлія Свириденко.

09:54 22.12.2022

ВДЯЧНІ ЗА БЛАГОДІЙНО НАДАНІ НОВОРІЧНІ ПОДАРУНКИ ШКОЛЯРАМ ОЛЬГОПІЛЬЩИНИ

Новорічно-різдвяні свята – одні з найулюбленіших, на які з нетерпінням чекають діти. Усі вони в очікуванні веселощів, подарунків та приємних сюрпризів. І як добре, коли мрії збуваються! З особливим нетерпінням чекають цього дня діти, які сподіваються на здійснення заповітних мрій.

09:13 22.12.2022

Тепер діють правила тиші

Сьогодні, під час воєнного стану, голосні вибухи святкових салютів не в радість і можуть мати тяжкі наслідки фізичного і психологічного характеру, особливо для людей літнього віку, дітей, хворих, переселенців із зон активних бойових дій та військових.

09:10 22.12.2022

Як підготуватися до аварійних відключень электрики

Щоб підготуватися до можливих аварійних відключень рекомендовано підготувати ліхтарики із запасними батареями для кожного члена сім'ї. Необхідно підготувати запас води та їжі, яка не псується, а також підготувати електроприлади та електроніку відповідно до інструкцій.

10:16 21.12.2022

Безпека під час використання газу

Користування газовими приладами при дотриманні правил і інструкцій безпечне та зручне. Проте неправильна їх експлуатація, поганий догляд може призвести не лише до вибухів і пожеж, але й до нещасних випадків.

10:08 21.12.2022

Як менше витрачати на тепло

Опалювальний сезон в Україні розпочався в надскладних умовах. Тому цієї зими маємо бути готовими до усіх викликів.

10:00 21.12.2022

Продукти можуть подорожчати на 15-20%: які харчі додадуть у ціні через відсутність світла

Два місяці атак росіян на нашу енергосистему змусили всіх українців перебудувати своє життя: мешканці багатоквартирних будинків підлаштовують свій графік під подачу електроенергії, бізнес – попри все, намагається безперебійно працювати.

08:49 21.12.2022

Відбулась бюджетна сесія

Сьогодні, 20.12.2022 р. під головуванням очільника громади Миколи Савченка відбулася чергова 26 сесія Ольгопільської сільської ради 8 скликання.

15:15 20.12.2022