Щотижнева нарада

19 грудня відбулася робоча нарада сільського голови  з керівниками структурних підрозділів сільської ради.

10:24 19.12.2022

У Демівській гімназії зустрічали Святого Миколая

Кожна дитина з нетерпінням чекає на день Святого Миколая. Цього дня, коли вони зранку прокидаються, під подушкою щось шарудить, бо Він завжди попри холодну погоду дарує дітям гарні подарунки.

09:39 19.12.2022

Ольгопіль: Будинок за кошти субвенції з державного бюджету

19 листопада в Ольгопільській територіальній громаді службою у справах дітей відбулась яскрава подія, було придбано будинок Кіндюк Марині Григорівні (23.03.1992 р.н.),  жительці  с. Мирони. Подільського району Одеської області.

14:25 16.12.2022

Нові послуги у застосунку Дія

За першу добу з часу запуску двох нових послуг для внутрішньо переміщених осіб, а саме - можливістю направити заяву для зміни адреси тимчасового проживання або знятись з обліку ВПО, понад  20 000  переселенців отримали їх через застосунок Дія, - поінформувало 15.12.2022 р. Міністерство соціальної політики України.

09:50 16.12.2022

Увімкнений ліхтарик може врятувати вам життя

Через обстріли рф по енергетичним об’єктам, українські міста залишились без світла. На вулиці знеструмленого міста без вуличного освітлення водії можуть вас просто не побачити, коли ви переходите дорогу. Навіть коли ви йдете по пішохідному переходу.

09:37 16.12.2022

Ольгопільщина попрощалась зі своїм героєм

Невимовне горе і пекучий біль прийшли на ольгопільську землю.  Сьогодні, 15 грудня, жителі села Ольгопіль попрощались зі своїм славним героєм-земляком - Максимом Олександровичем Римським.

16:58 15.12.2022

Звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами

Законом України від 16 листопада 2022 року № 2747-ІХ «Про внесення змін до Податкового кодексу України щодо звільнення від оподаткування благодійної допомоги, зібраної волонтерами» (далі – Закон № 2747), який набрав чинності 11.12.2022, внесені наступні зміни:

13:18 15.12.2022

Новорічна ялинка

Наближається свято нового року, незабаром майже у кожній домівці засяє новорічна ялинка. Так, а чи кожен знає як правильно необхідно встановити чи прикрасити її? Отож служба порятунку нагадає ще раз  правила встановлення новорічної ялинки.

11:05 15.12.2022

Обережно - тонкий лід

Зимова краса приваблива по-своєму, але забувати про свою безпеку не потрібно. Уже не раз говорилося про небезпеку, яку таїть у собі лід, та любителі риболовлі нехтують усілякими попередженнями і правилами безпеки. У багатьох випадках це закінчується трагічно. Крижана вода продовжує безжально забирати життя людей.

10:58 15.12.2022