Безпека під час використання газу

Користування газовими приладами при дотриманні правил і інструкцій безпечне та зручне. Проте неправильна їх експлуатація, поганий догляд може призвести не лише до вибухів і пожеж, але й до нещасних випадків.

10:08 21.12.2022

Як менше витрачати на тепло

Опалювальний сезон в Україні розпочався в надскладних умовах. Тому цієї зими маємо бути готовими до усіх викликів.

10:00 21.12.2022

Продукти можуть подорожчати на 15-20%: які харчі додадуть у ціні через відсутність світла

Два місяці атак росіян на нашу енергосистему змусили всіх українців перебудувати своє життя: мешканці багатоквартирних будинків підлаштовують свій графік під подачу електроенергії, бізнес – попри все, намагається безперебійно працювати.

08:49 21.12.2022

Відбулась бюджетна сесія

Сьогодні, 20.12.2022 р. під головуванням очільника громади Миколи Савченка відбулася чергова 26 сесія Ольгопільської сільської ради 8 скликання.

15:15 20.12.2022

ДТП та порушення порядку провадження господарської діяльності

У період з 12 по 18 грудня 2022 року поліцейські Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів опрацювали 300 звернень та повідомлень громадян про злочини та інші події. У тому числі 29 злочинів з ознаками кримінальних правопорушень, з них: 6 - нанесення тілесних ушкоджень,4 – шахрайства, 3 - крадіжки, 1 - злочини у сфері обігу наркотичних засобів, 1 - порушення правил безпеки дорожнього руху, 1 - порушення законів та звичаїв війни,  1 - пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі та інші.

10:42 20.12.2022

Поліція попереджає щодо обмеження використання піротехнічних засобів на території Гайсинського району

Незабаром розпочнуться новорічні свята, які до повномасштабного вторгнення люди звикли святкувати гучно, запускаючи різноманітні феєрверки та салюти. Проте сьогодні, під час воєнного стану, голосні вибухи святкових салютів не в радість і можуть мати тяжкі наслідки фізичного і психологічного характеру, особливо для людей літнього віку, дітей, хворих, переселенців із зон активних бойових дій та військових.

10:39 20.12.2022

Увага: зміни подачі звіту використання води №2ТП

Басейнове управління водних ресурсів річки Південний Буг інформує: згідно наказу Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України від 18.12.2020 р. №375 «Про затвердження Змін до Порядку ведення державного обліку водокористування та Порядку функціонування модуля «Подання звіту про використання води в електронній формі» Порталу електронних послуг Державного агентства водних ресурсів України з 01.01.2022 року вступають в силу зміни в частині форми подачі звіту про використання води за формою №2ТП-водгосп (річна).

16:04 19.12.2022