Відновлено е-декларування доходів під час воєнного стану

Президент підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законів України про визначення порядку подання декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, в умовах воєнного стану» від 20.09.2023 р. № 3384-IX. 11 жовтня Закон оприлюднили, а отже чинності він набрав 12 жовтня.

08:32 13.10.2023

Пам'ятайте про правила використання пічного та електроопалення

Восени, із зниженням температурних показників значно збільшується ризик виникнення пожеж у помешканнях, що призводять до травмування та загибелі. Зазвичай причиною виникнення пожеж у помешканнях є нехтування громадянами елементарних правил пожежної та,насамперед, власної безпеки.

10:35 11.10.2023

Допомога військовослужбовцям та їх сім’ям у правничому полі

6 жовтня Фоменко Тетяна та Людмила Зотова - помічниці Народного депутата України Геннадія Вацака, провели прийом громадян в Ольгопільській територіальній громаді та надали правову допомогу військовослужбовцям та членам їхніх родин.

09:32 11.10.2023

Правоохоронці закликають громадян не сідати за кермо в стані сп’яніння

Як правило дорожньо-транспортні пригоди в стані сп’яніння є найрозповсюдженішими. Одна з таких сталась 3 жовтня у м. Гайсин. Місцевий житель в’їхав у ворота до місцевого Гайсинського парку ім. Б. Хмельницького залишивши на місці бампер з номерним знаком автомобіля.

08:21 10.10.2023

Правила безпеки при користуванні пічним опаленням та електроприладами

З настанням холодної пори року багато людей використовують для обігріву своїх помешкань пічне опалення та електроприлади. Через порушення правил пожежної безпеки при їх експлуатації часто виникають пожежі, люди гинуть, втрачають своє житло і майно. Найчастіше це трапляється із людьми літнього віку, часто самотніми. Адже вони на початку опалювального сезону не завжди можуть самостійно перевірити стан печі та димарів і миттєво зреагувати на проблему, коли вона виникає. Щоб застерегти від можливих наслідків несправності пічного опалення публікуємо правила пожежної безпеки.

08:49 09.10.2023

29 вересня-1 жовтня: Гайсинське районне управління поліції інформує

З 29 вересня по 1 жовтня поліцейські Гайсинського районного управління поліції та підпорядкованих територіальних підрозділів опрацювали 494 звернень та повідомлень громадян про злочини та інші події. 58 подій з ознаками кримінальних правопорушень (з них: 32 – шахрайства, 5 - порушення правил безпеки дорожнього руху, 4 - крадіжки, 3 - злочини у сфері обігу наркотичних засобів, 2 - нанесення тілесних ушкоджень, 1 - порушення законів та звичаїв війни та інші).

08:27 05.10.2023