Читаймо разом!

Акції — «Бути своїми», означає зв’язок між поколіннями. Промоція читання є важливим чинником розвитку людського потенціалу і для дорослих, і для дітей, адже читання — основа життя самобутньої освіченої нації, гарна ідея для дозвілля, необхідність на шляху професійного зростання і соціальної адаптації, збереження ментального здоров’я тощо. Мета акції — консолідувати українське суспільство навколо читання життєвої стратегії, - повідомляє Державна установа «Український інститут книги».

08:45 22.11.2023

Як оскаржити висновки ВЛК

Якщо військовослужбовець вважає, що рішення комісії не відображає його реального стану здоров’я, він може оскаржити висновки ВЛК,- інформує Міністерство охорони здоров'я України .

13:38 21.11.2023

Відомості про які банки, фінансові установи  зазначати в декларації ?

У декларації відображаються відомості про банківські та інші фінансові установи, у яких у суб’єкта декларування або членів його сім’ї відкриті рахунки або зберігаються кошти, інше майно станом на останній день звітного періоду (за умови, що рахунок відкрито не менше ніж за 30 календарних днів, що передували останньому дню звітного періоду) або протягом не менше половини днів протягом звітного періоду (п. 8-1 ч. 1, ч. 2 ст. 46 Закону України «Про запобігання корупції»).

10:37 20.11.2023

Директор АФ «Ольгопіль» Павло Каленич отримав медаль «Волонтеру – людині з великим серцем»

Напередодні професійного свята Начальник ОВА Сергій Борзов привітав аграріїв Вінниччини з Днем працівників сільського господарства України, інформує Вінницька ОВА. Серед таких – директор Агрофірми «Ольгопіль» Павло Каленич, який від керівництва Військово-медичного клінічного центру Центрального регіону отримав медаль «Волонтеру – людині з великим серцем».

08:38 20.11.2023

Прийом громадян за місцем проживання Гайсинською окружною прокуратураю

Порядок прийому громадян у Гайсинській окружній  прокуратурі на виконання ст. 22 Закону України «Про звернення громадян» врегульовано Інструкцією про порядок розгляду звернень і запитів та особистого прийому громадян

13:44 17.11.2023