Круглий стіл: «16 днів проти насильства»

24 листопада поточного року в рамках Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства»  відбувся круглий стіл на тему: «Реалізація державної політики щодо запобігання та протидії домашньому насильству та насильству за ознакою статі, проблеми та шляхи вирішення»  за участі секретаря Ольгопільської сільської ради Галини Бурбело, поліцейського офіцера громади Віталія Пістуненка, ювенального офіцера поліції Надії Розвод та працівників соціальних служб Ольгопільської сільської ради.

14:36 27.11.2023

Щотижнева нарада: 27.11.2023 рік

Сьогодні, під керівництвом Миколи Савченка, голови Ольгопільської територіальної громади, відбулась щотижнева апаратна нарада за участю секретаря та керівників структурних підрозділів сільської ради, під час якої керівники прозвітували про основні напрямки своєї діяльності на минулому тижні, виокремили проблемні питання у відповідних галузях й шляхи їх вирішення та визначили пріоритети на поточний тиждень.

14:29 27.11.2023

Охорона праці під час воєнного стану

В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час.

10:05 27.11.2023

Звернення голови Ольгопільської громади ДО ДНЯ ПАМ’ЯТІ ЖЕРТВ ГОЛОДОМОРУ

Шановні українці, жителі Ольгопільської територіальної громади, щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932-1933 років і масових штучних голодів 1921-1923 і 1946-1947 років.

06:00 25.11.2023

23-24 листопада в м.Києві пройшли Загальні збори Всеукраїнська Асоціація об'єднаних територіальних громад та Форум голів громад, учасником якого був голова Ольгопільської ТГ Микола Савченко. Члени асоціації презентували успішні практики та головні здобутки першого етапу пілотування моделей регіональних відділень ВАОТГ за підтримки Шведсько-українського проекту «Підтримка децентралізації в Україні» (SALAR International) та визначили плани на майбутнє — від інституціональних до тематично-фахових завдань.

15:03 24.11.2023

25 листопада - День пам’ятв жертв Голодомору (ВІДЕО)

Щороку в четверту суботу листопада Україна вшановує пам’ять жертв Голодомору 1932–1933 років і масових штучних голодів 1921–1923 і 1946–1947 років. У 2023-му День пам’яті жертв голодоморів припадає на 25 листопада. Долучіться в цей день о 16.00 до Загальнонаціональної хвилини мовчання. Згадайте про мільйони людських життів, які Україна втратила внаслідок Голодомору і масових штучних голодів.

09:16 24.11.2023

Відбулось засідання позачергової 36 сесії

22 листопада 2023 року о 10.00 годині в приміщенні сільської ради відбулось засідання позачергової 36 сесії Ольгопільської сільської ради 8 скликання. У сесії взяли участь 17 депутатів.

16:00 23.11.2023

Гаряча лінія кризової підтримки

Гаряча лінія кризової підтримки — це безкоштовна та цілодобова допомога для ветеранів, їхніх родин та постраждалих від наслідків війни. За вказаним номером отримати консультацію психологів можуть:

13:38 23.11.2023

Гайсинське районне управління поліції ГУНУ у Вінницькій області наголошує, на дотриманні обов’язків перереєстрації дозвільних документів.

Нагадуємо, що дозвіл на зберігання зброї видається на три роки. Подавати документи на перереєстрацію потрібно за місяць до закінчення визначеного терміну. Порушення строків, перереєстрації мисливської вогнепальної та холодної зброї тягне за собою адміністративну відповідальність Кодексу України про адміністративні правопорушення, згідно з якими передбачені штрафні санкції та вилучення зброї.

09:31 22.11.2023