Гепатит А: що варто знати

ДУ «Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України» повідомляє:

09:37 27.10.2023

Всеукраїнський радіодиктант єдності

Цьогоріч радіодиктант вперше відбудеться 27 жовтня об 11:00 — у День української писемності та мови. Досі цей день відзначали 9 листопада. Але з 2023 року, згідно з указом президента, День української писемності та мови відзначатимуть саме цього дня.

15:28 26.10.2023

Актуальні виклики  та проблемні питання на конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

Актуальні виклики та проблемні питання на конгресі місцевих та регіональних влад при Президентові України

24 жовтня в області обговорили актуальні виклики та проблемні питання територіальних громад Вінниччини на засіданні Конгресу місцевих та регіональних влад при Президентові України.

14:09 25.10.2023

Охорона праці під час воєнного стану

В умовах війни тисячі підприємств, незважаючи на безпекові ризики, продовжують працювати, оскільки їхня робота є основою економічної стабільності України. Існують певні відмінності в організації роботи в мирний та воєнний час.

11:01 25.10.2023

Палиш осіннє листя - отримуй штраф

22 жовтня до Ольгопільської сільської ради було звернення від групи жителів села Ольгопіль щодо масового спалювання листя на території громади. Сморід, чадний газ від спалювання діє на дихальну систему, адже під час таких займань у повітря викидаються шкідливі для органів дихання речовини, що виділяються під час горіння, а ще застеляють пеленою не лише населені пункти, але й потрапляють в будинки.

10:07 25.10.2023

Вилучення декларації з відкритого доступу: чи буде конфлікт інтересів у посадовця, якщо він підпише подання на вилучення своєї декларації

Конфлікт інтересів може виникати в ситуації, коли у особи наявний приватний інтерес та службові повноваження дискреційного характеру.

10:59 24.10.2023

Як запобігти отруєнню чадним газом?

Чадний газ – безбарвний, дуже отруйний газ без запаху. Утворюється внаслідок неповного згоряння пального в автомобільних двигунах чи в опалюваних приладах, які працюють на вугіллі або на інших видах природного палива.

08:50 24.10.2023

Турнір з волейболу у с. Демівка

21 жовтня у селі Демівки Федерацією з волейболу Гайсинського району, спільно з Ольгопільською  сільською радою, було проведено благодійний турнір з волейболу 50+ на підтримку ЗСУ.

14:56 23.10.2023