Гурт віншував на Переможний, мирний рік

Зі щедрим засівом, теплими побажаннями, дзвінкоголосими щедрівками та колядками прийшов до Ольгопільської сільської ради Народний аматорський ансамбль української пісні «Файні молодички та козаки» КЗ «Центр культури та дозвілля» Ольгопільської сільської ради.

11:18 29.12.2023

Новорічні смаколики від депутата

У період різдвяно-новорічних свят депутат Ольгопільської сільської ради, представник Європейської Солідарності Оксана Жданова, спільно з головою громади Миколою Савченком,  привітали дітей, загиблих та зниклих безвісти захисників України Ольгопільської територіальної громади новорічними смаколикими.

09:17 28.12.2023

Автоматизована перевірка декларації: детальне роз'яснення

Національне агентство з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) змінило підхід до відбору та перевірок декларацій на ризик-орієнтований, який дозволить перевірити максимальну кількість поданих декларацій, оптимізувати процес проведення перевірок та підвищити ефективність проведених повних перевірок декларацій силами уповноважених осіб НАЗК.

08:50 27.12.2023