Опитування щодо дистанційної роботи

Комітет Верховної Ради України з питань соціальної політики та захисту прав ветеранів збирає інформацію для здійснення аналізу практики застосування норм трудового законодавства щодо дистанційної, надомної роботи та гнучких режимів робочого часу.

12:16 02.01.2023

Перша робоча нарада у 2023 році

Щотижнева нарада в Ольгопільській сільській раді, 02.01.2023 року, перша у новому році, розпочалась з привітань та побажань голови Миколи Савченка, щоб 2023 рік став Переможним для України, щоб кожен міг жити і працювати під мирним небом, щоб нація більше не втрачала найкращих своїх синів і доньок.

12:12 02.01.2023

Доступ до порталу електронних послуг обмежено

Гайсинське районне управління Головного управління ДСНС України у Вінницькій області повідомляє Вас, що у зв'язку із початком збройної агресії Російської Федерації, для мінімізації ризиків економічній безпеці держави ДСНС України на період дії воєнного стану обмежила доступ до порталу електронних послуг  у зв’язку із тим, що певна інформація про суб'єкта господарювання з порталу знаходилась у публічному доступі.

11:33 29.12.2022

Заборонено: салюти, феєрверки та петарди

Яку відповідальність нестимуть порушники за запуск салютів, феєрверків і петард для жителів Ольгопільської територіальної громади надав поліцейський офіцер громади, лейтенант поліції  Віталій Пістуненко:

10:54 29.12.2022

Нова форма декларації плати за землю

Державна податкова служба України повідомляє, що наказом Міністерства фінансів України від 18.02.2022 № 83 «Про внесення змін до форми Податкової декларації з плати за землю (земельний податок та/або орендна плата за земельні ділянки державної або комунальної власності)», зареєстрованим в Міністерстві юстиції України 07.03.2022 за № 303/37639у (далі - наказ № 83), затверджено нову редакцію податкової декларації з плати за землю (далі - Декларація).

15:11 28.12.2022