На сесії сільської ради ухвалили бюджет на 2024 рік

21 грудня депутати Ольгопільської сільської ради зібрались на чергову 38 сесію 8 скликання, яку провів голова Ольгопільської сільської ради. У засіданні взяли участь 18 депутатів та голова Гайсинської районної ради Віталій Савчук.

15:21 21.12.2023

Волонтери - це активні громадяни

Система надання безоплатної правової допомоги (БПД) запрошує до співпраці активістів, що бажають розвиватися та допомагати жителям свого регіону дізнаватися більше про їхні права.

16:19 20.12.2023

Міністерство у справах ветеранів України провело Всеукраїнський відбір до національної збірної команди України для участі в міжнародних змаганнях "United States Air Force Trials"

Змагання, що включали вісім видів адаптивного спорту, були організовані Мінветеранів, спільно з ГО "Ігри Інвіктус Україна", ГО "Повернись живим" та БО "Стратком Україна" і є частиною Єдиного календарного плану фізкультурно-оздоровчих, спортивних заходів та змагань України на 2023 рік.

14:50 20.12.2023

Не бійтесь звернутись за допомогою!

Оцінити реальні масштаби торгівлі людьми в Україні досить складно, оскільки більшість постраждалих осіб не звертаються по допомогу, через небажання згадувати пережите, що свідчить про високий рівень латентності цих злочинів.

15:13 19.12.2023

Набрав чинності Закон «Про адміністративну процедуру»

15 грудня набрав чинності Закон № 2073-IX «Про адміністративну процедуру». Верховна Рада ухвалила зазначений законодавчий акт 17 лютого 2022 року. Його без перебільшення називають довгоочікуваним, оскільки його намагались ухвалити понад 20 років.

08:46 19.12.2023

18.12.2023 р.: Щотжнева нарада

Сьогодні під головуванням голови Ольгопільської сільської ради Миколи Савченка відбулась чергова апаратна нарада, під час якої були розглянуті важливі питання щодо життєдіяльності громади.

10:36 18.12.2023