11.12.2023 р.: Щотижнева апаратна нарада

11 грудня 2023 р. відбулась щотижнева оперативна нарада, яку провів Микола Савченка - голова Ольгопільської сільської ради. Під час засідання проаналізовано поточний стан справ у громаді, визначили коло головних завдань на найближчий період. Було проаналізовано фінансовий стан за 11 місяців поточного року. Особлива увага також приділялась стану водопостачання та соціальному забезпеченню. Усі керівники відділів доповіли про ситуацію на підпорядкованих ділянках роботи.  На завершення надано відповідні доручення щодо плану роботи на наступний тиждень.

10:49 11.12.2023

Безпека праці сторожів у зимовий період

Відділ профілактики та розслідування нещасних випадків Управління контрольно-перевірочної роботи Пенсійного фонду України у Вінницькій області повідомляє, що останнім часом збільшилася кількість травмування сторожів та охоронників під час виконання ними трудових обов'язків, більшість зі смертельними наслідками.

10:02 11.12.2023

Рік тому загинув Герой України Максим Римський

Рік тому до нашої громади надійшла сумна та важка  звістка – про загибель біля селища Невельське, Покровського району, Донецької області - РИМСЬКОГО Максима Олександровича. Максим Олександрович РИМСЬКИЙ – наш земляк, родом з села Ольгопіль.

12:58 09.12.2023

Гроші за «лайки» - кіберполіція застерігає від онлайн-шахраїв

Кіберполіція закликає громадян не спокушатися на пропозиції легкого заробітку в інтернеті: аферисти пропонують передивлятися короткі відео та ставити «лайки» у популярних соціальних мережах за гроші. Не поспішайте виконувати вказівки незнайомців та надавати конфіденційну інформацію або переказувати гроші на рахунки сторонніх осіб, інформує Національна поліція України та Кіберполіція України.

14:17 08.12.2023

День Святого Миколая - у  "Щедрику" - це справжнє свято!

6 грудня, на виконання наказу начальника обласної військової адміністрації Сергія Борзова, за сприяння голови Ольгопільської сільської ради Миколи Савченка,  підростаюче покоління Ольгопільської громади мали змогу відвідати обласне новорічне свято у Вінницькому обласному центрі культури «Щедрик».

15:16 07.12.2023

37 сесія Ольгопільської сільської ради 8 скликання

4 грудня 2023 року о 10.00 годині в приміщенні сільської ради, під головуванням голови сільської ради Микола Савченка, за участі секретаря Галини Бурбело, відбулась позачергова  37 сесію Ольгопільської сільської ради 8 скликання.

14:09 06.12.2023

Звернення голови громади до Дня Збройних сил України

ДЕНЬ ЗБРОЙНИХ СИЛ УКРАЇНИ – свято незламності, мужності, відваги та доблесті. Дякуємо військовослужбовцям, працівникам і ветеранам Збройних Сил за патріотизм та самовіддане служіння українському народові. У строю на захисті Батьківщини багато жителів Ольгопільської територіальної громади. Поки ви залишаєтеся вірними обов’язку, у нашого ворога не буде жодних шансів, наша земля ніколи не буде потоптана, а Україна належатиме українцям.

10:25 06.12.2023